Gdzie najlepiej zamówić pieczątki?

Pomimo tego, że posiadanie pieczątki nie jest uregulowane żadnymi przepisami prawnymi, prawie każda osoba prowadząca nawet jednoosobową działalność gospodarczą preferuje posiadanie takowej w swojej firmie. Nie jest to zbyt drogi wydatek, a okazuje się, że tak naprawdę taka pieczątka znacznie ułatwia prace biurowe. Przede wszystkim zdecydowanie przyspiesza wypełnianie różnego rodzaju dokumentów, gdyż przybijając pieczątkę – jednym ruchem wypełniamy wszystkie podstawowe dane firmy, jak nazwa, miejsce siedziby czy NIP. Składanie ofert przetargowych, wypełnianie umów z pracownikami czy aneksów do nich to tylko niektóre z tych rzeczy w których przydaje się posiadanie pieczątki.

W dużych przedsiębiorstwach czy korporacjach sytuacja wygląda nieco inaczej. Tutaj brak pieczątki nawet nie wchodzi w grę. Oprócz pieczątek prezesów każdy dyrektor działu, a nawet kierownik musi posiadać własną pieczątkę z nazwiskiem sugerującą zajmowane przez tę osobę stanowisko.

Niekiedy w przedsiębiorstwach zdarzają się duże roszady w kadrach, wiąże się to z szybką potrzebą wyrobienia nowych pieczątek. Ważny jest wtedy czas realizacji zamówienia. Brak pieczątki niejednokrotnie zatrzymuje wiele procesów zachodzących w firmie, gdy osoba powołana do tego nie może zatwierdzić dalszych działań.

Jeśli nie tylko zależy Wam na profesjonalnym wykonaniu pieczątki, ale również istotny jest czas realizacji zamówienia idealną firmą specjalizującą się w wykonywaniu pieczątek jeste-pieczatki24.pl znana także pod hasłem „pieczątki online”. Swoje zamówienia realizują już w ciągu 24 godzin. W swojej ofercie posiada szereg różnego rodzaju markowych rozwiązań, jak na przykład pieczątki modico, Wagraf A2, Wagraf A3 czy pieczątki Nomo. Sklep ten działa w tej branży już wiele długich lat dzięki czemu doskonale zna się na swojej profesji. Otrzymacie tam nie tylko ofertę pieczątek. Firma ta posiada wszystkie niezbędne akcesoria do nich, jak na przykład tusz do pieczątek, gumki czy wymienne poduszki.