Wyroby swojskie z dostawą do domu Sklep Krakowiacy i Górale

wyroby swojskie

Uwielbiasz wyroby wykonane według staropolskich receptur: m.in. domowe makarony i wędliny? Krakowiacy i Górale to sklep, który sprzedaje domowe produkty, w tym oliwę z oliwek, pieczywo i słodycze, a nawet przetwory. Sklep znajduje się przy słynnej Zakopiance.

Kompleks jest doskonałym miejscem na wesela, chrzciny, spotkania firmowe, rodzinne i nie tylko. Krakowiacy i Górale sprzedają pyszne, zdrowe i tradycyjne dania kuchni polskiej i staropolskiej. Sklep wiejski https://sklep.krakowiacyigorale.pl/ to świetna opcja dla tych, którzy chcą dobrze zjeść nie tylko w domu, ale także w swoim domu. Turystów przyciąga żywność sprzedawana w tym sklepie.

Co znajdziecie w sklepie?

Wyroby swojskie takie jak:

-ryby, sery, mięsa

-przetwory z owoców – dżemy konfitury

-przetwory z warzyw i grzybów

-pieczywo a także wszelakie dodatki do pieczywa,

-słodycze, czekoladki, torty, ciasta, ciasteczka…

-sosy i dodatki

-produkty suche, takie jak kawa, herbata, sól…

-oleje i oliwy,

-wyroby gotowe

-zakwasy

-oraz wszelkiego rodzaju kiszonki.

Kuchnia polska jest uwielbiana przez wielu smakoszy nie tylko Polaków, to jedna z najsmaczniejszych kuchni świata. W rzeczywistości jakość domowych produktów w sklepie jest bardzo wysoka – przekonaj się sam. Dobrze jest móc robić zakupy w domu bez konieczności wychodzenia z domu, a jeśli kupujesz coś wysokiej jakości, nawet lepiej. Sklep Krakowiacy i Górale to pyszne domowe przetwory. Zamów na ich stronie już dziś i ciesz się smakiem za kilka dni!